11 Listopada w Stróży-Kolonii

IMG 0017

IMG 001711 listopada obchodziliśmy 95 rocznicę odzyskania niepodległości. Przedstawiciele Gminy Kraśnik uczestniczyli w obchodach tej rocznicy w Kraśniku i w Stróży – Kolonii. Po mszach świętych uczestnicy składali kwiaty i znicze przy pomnikach ofiar. W imieniu mieszkańców naszej gminy kwiaty pod pomnikiem marszałka Józefa Piłsudskiego w Kraśniku składali: przewodniczący Rady Gminy – Andrzej Hanaj z radnymi oraz Wójt Mirosław Chapski z pracownikami urzędu.

W Stróży, po zakończonej mszy świętej oprócz przedstawicieli Rady Gminy i urzędu kwiaty i znicze składali: wychowankowie przedszkola w Stróży, uczniowie z opiekunami i dyrektorami  szkół podstawowych z Kowalina, Słodkowa Trzeciego i Stróży, uczniowie gimnazjum w Stróży oraz przedstawiciele stowarzyszenia: „Dziedzictwo” z prezesem Ryszardem Rakfalskim, Ludowego Klubu  Sportowego z prezesem Przemysławem Mrozem oraz wspólna delegacja ochotniczych straży pożarnych.     

 

 

IMG 0019

 

IMG 0026

 

IMG 0028

Może Ci się również spodoba