III Miejsce dla Gminy Kraśnik

DSC2073

 DSC2073W dniu 30 października b.r. w Lubelskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Końskowoli ogłoszone zostały wyniki konkrsu p.n.: Lubelskie Dobre Praktyki PROW na lata 2007-2013 w kategorii komplementarność i innowacyjność rozwiązań. Konkurs zorganizował Departament Koordynacji Projektów Europejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie.

Gmina Kraśnik wspólnie z Gminą Chełm zajęła III miejsce w tym konkursie za projekt „Przebudowa stadionu i budowa obiektów sportowych w miejscowości Stróża-Kolonia” w połączeniu z odnową kaplicy p.w. Trójcy Przenajświętszej w Stróży.

 Konkurs miał na celu prezentację dobrych projektów o charakterze komplementarnym i innowacyjnym, zrealizowanych w ramach działań Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Komisja Konkursowa podczas oceny poszczególnych projektów brała pod uwagę następujące elementy:

  • Uzasadnienie, że projekt jest „Dobrą Praktyką” PROW na lata 2007-2013
  • Komplementarność projektu
  • Innowacyjność projektu
  • Atrakcyjność prezentacji projektu w formie zdjęć

W dniu 30 października 2013 r. Wójt Gminy – Mirosław Chapski odebrał gratulację oraz Dyplom dla Gminy Kraśnik z rąk Sławomira Sosnowskiego Wicemarszałka Województwa Lubelskiego oraz Edmunda Bożeńskiego Dyrektora Departamentu Koordynacji Projektów Europejskich Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie.

I miejsce w tym konkursie zajęła Gmina Wierzbica, II miejsce zajęły gminy Werbkowice i Zwierzyniec.

Wyróżnienia przyznano gminom: Końskowola, Modliborzyce, Radzyń Podlaski, Zalesie i Powiat Włodawski.

Cieszymy się z wyróżnienia.

 

nagroda

Może Ci się również spodoba