Zintegrowany Informator Pacjenta

herb kraśnik

         Starosta Kraśnicki Pan Andrzej Maj ponownie zaprasza do odwiedzenia mobilnego stanowiska Zintegrowanego Informatora Pacjenta, które będzie zlokalizowane w siedzibie Starostwa Powiatowego w Kraśniku ul. Niepodległości 20 (sala 303, III piętro) 21 października 2013 roku (poniedziałek) w godzinach od 13:00 do 19:00. Zgłaszając się z dowodem osobistym, wszyscy zainteresowani otrzymają login i hasło umożliwiające dostęp do informacji o dotychczas udzielonych świadczeniach zdrowotnych oraz kosztach ich sfinansowania przez NFZ.

 

ZIP to dostęp do informacji o:
– Udzielonych świadczeniach
– Pobytach w szpitalach
– Zakupionych lekach
– Deklaracji wyboru lekarza rodzinnego

 

          ZIP to także źródło wiedzy o tym, gdzie się leczyć bezpłatnie, ze szczegółami dotyczącymi nie tylko wykazu poradni i szpitali, ale także tras dojazdu do nich, godzin pracy, czy też informacji o windach, podjazdach dla wózków inwalidzkich itp. 
Dodatkowe informacje można uzyskać w Wydziale Spraw Społecznych pod numerem telefonu: (81) 826-17-87.

Może Ci się również spodoba