Życzenia z okazji Dnia Nauczyciela

images 5

Dzień Edukacji Narodowej jest okazją do składania życzeń, gratulacji i podziękowań nauczycielom i pracownikom placówek oświatowych.

Po staropolsku w imieniu samorządu Gminy Kraśnik składamy nauczycielom, wychowawcom, opiekunom, pracownikom administracji i pracownikom technicznym naszych szkół, przedszkoli i biblioteki najlepsze życzenia.

Życzymy aby wykonywana praca przynosiła Państwu radość i zadowolenie, aby towarzyszyła Waszej pracy życzliwość i uznanie środowisk. Dziękujemy za codzienną odpowiedzialną pracę. Gratulujemy osiąganych przez Państwa wyników pracy, co przekłada się na efekty pracy uczniów, zarówno w nauce jak i w wynikach sportowych.

W imieniu pracowników urzędu i radnych:

Przewodniczący Rady Gminy                                                Wójt

Andrzej Hanaj                                                  Mirosław Chapski