Święto Jesieni w Kazimierzu Dolnym

KazimierzDSCN1898
KazimierzDSCN1898

KazimierzDSCN1898      W niedzielę 22.09.2013r. w Kazimierzu Dolnym odbyła się plenerowa impreza pod hasłem Święto Jesieni, zorganizowana już po raz 15 przez Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym wspólnie z Lubelskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Końskowoli. Święto Jesieni, czyli zbiór wszystkich wystawców prezentujących bogate stoiska owocowo-warzywne, piękne bukiety, prace rękodzielnicze – rzeźby, stoiska wiklinowe, dziewiarstwo, wyroby z filcu, i wiele innych, oraz stoiska z degustacją kuchni regionalnej. Organizatorzy zadbali również o część artystyczną, można było podziwiać piękne występy okolicznych zespołów i kapel ludowych. Było bardzo kolorowo i gwarnie, nawet wietrzna pogoda nie zniechęcała do tak licznych odwiedzin. Wśród uczestników spotkania znalazły się również panie z Klubu Kobiet Nowoczesnych w Słodkowie Trzecim, prezentujące swoje stoisko z pracami rękodzielniczymi. Miła Atmosfera i życzliwość wśród sąsiadów sprawiła, że napewno wrócimy tam za rok.

Może Ci się również spodoba