Stypendia dla najlepszych uczniów rozdane

DSC1795

 DSC1795     W dniu 18 września 2013 r.  odbyła się uroczystość wręczenia wyróżniającym się uczniom szkół podstawowych stypendiów Wójta Gminy Kraśnik za wybitne wyniki w nauce oraz osiągnięcia sportowe. Stypendia wręczone zostały uczniom – mieszkańcom gminy Kraśnik, uczącym się w szkołach w mieście Kraśniku. Uroczystość odbyła się w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy Kraśnik. Wójt Gminy Kraśnik doceniając całoroczną prace uczniów przyznał łącznie 11 stypendiów

, w tym 5 stypendiów za wyniki w nauce, 6 stypendiów za osiągnięcia sportowe oraz  jedno wyróżnienie za  szczególne osiągnięcia sportowe dla Patrycji Margiel za zajęcie III miejsca w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w zapasach kobiet i młodziczek.

Stypendia za wyniki w nauce otrzymali: Wiktoria Kowalska, Weronika Trynkiewicz, Martyna Konarska, Julia Hajdenraich oraz Tomasz Kajda.

Stypendia za osiągnięcia sportowe otrzymały: Julia Hajdenraich, Aleksandra Kłyk, Aleksandra Lewandowska, Justyna Serwinek, Aleksandra Buczkowska oraz Anna Bańka.

Wójt Gminy Kraśnik po złożeniu gratulacji i życzeń dalszych sukcesów dla uczniów oraz słów uznania dla ich rodziców, dokonał uroczystego wręczenia dyplomów oraz nagród pieniężnych wyróżnionym stypendystom oraz listów gratulacyjnych dla rodziców. W spotkaniu uczestniczyli: Pani Beata Kuśmierczyk-Kufel – Sekretarz Gminy, Pani Marzena Rozmus – Skarbnik Gminy oraz Pan Łukasz Janik – Kierownik Referatu Organizacyjnego Urzędu Gminy.

Otrzymanie stypendium to powód do dumy nie tylko dla wyróżnionych uczniów, ale także ich rodziców i nauczycieli. Gratulujemy.

 

 DSC1797

 

Może Ci się również spodoba