Promocja Gminy Kraśnik na dożynkach powiatowych

dożynki pow 001
dożynki pow 001

dożynki pow 001       W dniu 1 września br, w Annopolu odbyły się dożynki powiatowe. W programie był między innymi konkurs wieńców dożynkowych. Z terenu gminy Kraśnik w konkursie brały udział dwa wieńce w kategorii wieńców współczesnych, które zostały docenione przez komisję oceniającą te wieńce. Wieniec z Kowalina zdobył trzecią nagrodę, a wieniec ze Stróży- Kolonii otrzymał wyróżnienie.

W ramach imprez towarzyszących dożynkom były stoiska promocyjne gmin. Prezentowały się prawie wszystkie gminy z terenu powiatu kraśnickiego. Ciekawe, oryginalne stoisko miała Gmina Kraśnik. Zostało ono zorganizowane przy współpracy Pana Henryka Koperskiego ze Słodkowa Pierwszego- wystawcę rzemiosła artystycznego, wytwarzającego metalowe bramy, ogrodzenia i meble ogrodowe, Pani Marzeny Drop, właścicielki szkółki krzewów ozdobnych w Spławach Drugich oraz Pań ze Stowarzyszenia Kobiet Aktywnych ze Słodkowa Trzeciego, prezentujących artystyczne rękodzieło.

 

dożynki pow 007dożynki pow 001

Może Ci się również spodoba