Gminne Zakończenie Roku Szkolnego w Gimnazjum w Stróży

DSC 8271

DSC 8271Dnia 27 czerwca 2013 r. w Publicznym Gimnazjum im. Jana Pawła II w Stróży miało miejsce Gminne Zakończenie Roku Szkolnego 2012/2013, którego organizatorami byli Wójt Gminy Kraśnik Mirosław Chapski oraz Dyrektorzy Szkół: Marzenna Berdys – Pęzioł, Jolanta Rzepka, Anna Myszak, Beata Latos. Swoją obecnością uroczystość uświetniło wielu przybyłych gości, a wśród nich:

 

Krzysztof Grabczuk – Wicemarszałek Województwa Lubelskiego

Krzysztof Babisz – Lubelski Kurator Oświaty

Zbigniew Leziak – przedstawiciel Starosty Kraśnickiego

Andrzej Maj – członek Zarządu Powiatu Kraśnickiego

Andrzej Hanaj – przewodniczący Rady Gminy Kraśnik

Ks. kan. Grzegorz Stąsiek – proboszcz parafii w Stróży

Gminne Zakończenie Roku Szkolnego było podsumowaniem wytężonej pracy wszystkich dyrektorów, nauczycieli, pracowników, rodziców oraz uczniów. Podczas uroczystości Kurator Oświaty wręczył wszystkim wyróżnionym świadectwa, a Marszałek i Wójt – stypendia Wójta Gminy Kraśnik za wybitne osiągnięcia naukowe i sportowe. Po wystąpieniach przybyłych gości oraz wręczeniu nagród programy artystyczne zaprezentowali uczniowie szkół podstawowych z Kowalina, Słodkowa Trzeciego, Stróży oraz gospodarze – gimnazjaliści.

Organizatorzy dziękują wszystkim za liczne przybycie i udział w uroczystości.

DSC 8327pDSC 8236

Może Ci się również spodoba