Pingpongistki ze Stróży mistrzyniami województwa.

Pingpongistki ze Stróży mistrzyniami województwa.

 

 

       W niedzielę 7 kwietnia w Rykach rozegrane zostały drużynowe mistrzostwa województwa kadetów w tenisie stołowym. Doskonale spisały się w nich pingpongistki ze Stróży, które nie przegrywając żadnego pojedynku stanęły na najwyższym podium. Drużynę tworzyły sklasyfikowana na trzynastym miejscu wśród ponad sześciuset kadetek w Polsce Monika Zdyb oraz Katarzyna Błaszczyk. Dziewczęta zdobywając tytuł mistrzowski zakwalifikowały się do półfinałów ogólnopolskich będących eliminacją do mistrzostw Polski kadetów, w których z racji wysokiego miejsca w rankingu zapewniony start w grach indywidualnych ma Monika.
       Dzień wcześniej w Tomaszowie Lubelskim rozegrane zostały indywidualne mistrzostwa młodzików. Tam dwa brązowe medale w grach podwójnych zdobyli, jako jedyni reprezentanci naszego powiatu, także zawodnicy Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego przy Gimnazjum w Stróży. Rafał Błaszczyk wystąpił w parze z Błażejem Warpasem (KTS Optima Lublin), a Ola Tylus z jego klubową koleżanką Katarzyną Pawlak.

 

Pingpongistki ze Stróży mistrzyniami województwa.

 

Pingpongistki ze Stróży mistrzyniami województwa.

Może Ci się również spodoba