Srebro dla pingpongistów w wojewódzkiej gimnazjadzie!

herb kraśnik

Doskonały wynik osiągnęli w finale wojewódzkiej gimnazjady nasi pingpongiści. Chłopcy z Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Stróży Adrian Plichta, Marcin Kozłowski i Emil Sikora, 6 lutego w drodze do finału w pierwszych trzech meczach pokonali swoich przeciwników po 3:0!

W finale jednak, po pasjonującym pojedynku, zawodnicy Krzysztofa Kozłowskiego musieli uznać wyższość gimnazjalistów z Ryk, którym ulegli 1:3. Kilka dni wcześniej 2 lutego na III Wojewódzkim Turnieju  Kwalifikacyjnym w Tomaszowie Lubelskim w gronie sześćdziesięciu startujących trzecie miejsce zajął Michał Zdyb, piąty był Marcin Kozłowski a dziewiąty Adrian Plichta. Wszyscy trzej doznali tylko jednej porażki. Ponadto trzynasty był Dawid Kozłowski. Wśród 36 juniorek piąte miejsce zajęła będąca jeszcze kadetką Monika Zdyb.

W historii dotychczasowych startów pingpongistów z terenu naszego powiatu jeszcze nigdy nie zanotowaliśmy tak dobrego występu w kategorii juniorów.

 

 

Może Ci się również spodoba