Tragiczny wypadek

sp
sp

W sobotę, 12 stycznia przed południem w wypadku samochodowym zginął Marian Zuba – sołtys Suchyni. Na powracającego chodnikiem do domu z zakupami Mariana najechał pijany kierowca. Prawidłowo poruszający się pieszy nie miał najmniejszych szans. Renault 19 ściął również słup latarni ulicznej i zerwał metalowe ogrodzenie. Wypadek miał miejsce 2 działki przed miejscem zamieszkania Mariana. Wypadek zdarzył się tuż przed wyjazdem zespołu na przegląd kolęd do Trzydnika Dużego.  

Zmarły był od 6 lat sołtysem. Był wielkim społecznikiem. Był kierownikiem zespołu kabaretowego Suchynianki. Odważnie stawiał czoło nowym wyzwaniom. Z dużym wyczuciem i zaangażowaniem zabiegał o sprawy publiczne. Wszystko dla Mariana było ważne. Nowa świetlica w Suchyni była dla Niego oczkiem w głowie. Sprawy publiczne były załatwiane zawsze na czas.

Był bardzo lubiany. Miał szczególne miejsce w społeczności naszej gminy.  

Marian pozostaniesz na zawsze w naszej pamięci.

Rodzinie zmarłego Mariana składamy szczere wyrazy współczucia.

                                                                                       Mirosław Chapski z pracownikami

 

sp

Może Ci się również spodoba