Rady Sołeckie

Rady Sołeckie / Statuty Sołectw

 

Rada Sołecka wsi Dąbrowa-Bór  (statut sołectwa)

 

 

 

 

Nazwisko i imię

Funkcja

Stanisław Kołbuc

Przewodniczący

Jadwiga Kudła

Członek

Dariusz Mokosza

Członek

Waldemar Łuba

Członek

 

 

 

 

Rada Sołecka wsi Karpiówka  (statut sołectwa)

Nazwisko i imię

Funkcja

Sylwia Bielecka

Przewodnicząca

Bartłomiej Puzoń

Członek

Zdzisław Pudło

Członek

Anna Ambros-Gryta

Członek

Magdalena Kania

Członek

Małgorzata Kania

Członek

Bogdan Krawczyk

Członek

 

 

 

Rada Sołecka wsi Kowalin  (statut sołectwa)

Nazwisko i imię

funkcja

Barbara Matysiak

Przewodnicząca

Konrad Jach

Członek

Stanisław Latawiec

Członek

Michał Młynarski

Członek

Robert Zięba

Członek

Teresa Dziewa

Członek

 

Rada Sołecka wsi Lasy  (statut sołectwa)

Nazwisko i imię

funkcja

Małgorzata Nagajek

Przewodnicząca

Rafał Body

Członek

Arkadiusz Maj

Członek

Jolanta Dobrzyńska

Członek

Ewelina Zając

Członek

Andrzej Malinowski

Członek

Ewa Sobieraj

Członek

Alicja Szosdowska

Członek

 

Rada Sołecka wsi Mikulin  (statut sołectwa)

Nazwisko i imię

funkcja

Mateusz Pachuta

Przewodnicząca

Piotr Jaśkiewicz

Członek

Krzysztof Zając

Członek

 

 

 

Rada Sołecka wsi Pasieka  (statut sołectwa)

Nazwisko i imię

funkcja

Grzegorz Krupka

Przewodniczący

Waldemar Biegaj

Członek

Adam Bielecki

Członek

Ryszard Łoska

Członek

Janusz Kuśmierczyk

Członek

 

Rada Sołecka wsi Pasieka-Kolonia  (statut sołectwa)

Nazwisko i imię

funkcja

Bożena Oleszko

Przewodnicząca

Iwona Skubińska

Członek

Halina Czubińska

Członek

Krzysztof Babiarz

Członek

 

Rada Sołecka wsi Podlesie  (statut sołectwa)

Nazwisko i imię

funkcja

Elżbieta Kołtun

Przewodnicząca

Tomasz Cieślik

Członek

Jadwiga Kuropiewska

Członek

Teresa Jędrzejewska

Członek

Jerzy Kępa

Członek

Anna Kępa

Członek

Rafał Minkina

Członek

 

Rada Sołecka wsi Słodków Pierwszy  (statut sołectwa)

Nazwisko i imię

funkcja

Jadwiga Dadej

Przewodniczący

Józef Kajda

Członek

Stanisław Piekarz

Członek

Elżbieta Łukasik

Członek

Wojciech Sobótek

Członek

Zbigniew Sobótek

Członek

Karolina Zięba

Członek

 

Rada Sołecka wsi Słodków Drugi  (statut sołectwa)

Nazwisko i imię

funkcja

Witold Grudziński

Przewodniczący

Mieczysław Jachura

Członek

Dariusz Krzysztoń

Członek

Teresa Brodowska

Członek

Andżelika Reszka

Członek

 

 

                

 

Rada Sołecka wsi Słodków Trzeci  (statut sołectwa)

Nazwisko i imię

funkcja

Ewa Kasperek

Przewodnicząca

Stanisław Wnuk

Członek

Bożena Zielonka

Członek

Edyta Mazur

Członek

Jadwiga Moskal

Członek

Tomasz Czarny

Członek

Karolina Nazar

Członek

Wacław Wolski

Członek

 

Rada Sołecka wsi Spławy Pierwsze  (statut sołectwa)

Nazwisko i imię

funkcja

Edyta Aleksandrowicz

Przewodniczący

Wioletta Oszust

Członek

Ilona Łukasiewicz

Członek

 

 

 

Rada Sołecka wsi Spławy Drugie  (statut sołectwa)

Nazwisko i imię

funkcja

Andrzej Wojtan

Przewodniczący

Katarzyna Suska

Członek

Łukasz Woźniak

Członek

Bożena Krasowska

Członek

Elżbieta Surowiec

Czlonek

 

Rada Sołecka wsi Stróża  (statut sołectwa)

Nazwisko i imię

funkcja

Rafał Jurkowski

Przewodniczący

Alicja Depa

Członek

Mirosława Pyzik

Członek

Marek Martys

Członek

Zygmunt Kazula

Członek

 

Rada Sołecka wsi Stróża-Kolonia  (statut sołectwa)

Nazwisko i imię

funkcja

Magdalena Majdańska

Przewodniczący

Kamil Dąbrowski

Członek

Zbigniew Łukasik

Członek

Robert Rupeć

Członek

Dariusz Szubstarski

Członek

 

 

 

Rada Sołecka wsi Suchynia  (statut sołectwa)

Nazwisko i imię

funkcja

Agnieszka Chmielarska

Członek

Ryszard Jabłoński

Członek

Krzysztof Gązwa

Członek

Katarzyna Oklecińska

Członek

Krzysztof Dec

Członek

Grzegorz Ogorzałek

Członek

Marianna Stępniewska

Członek

Marek Brzeziński

Członek

O gminie

Przydatne odnośniki

czyste powietrzeepuaplogo starpowlogo umlefslogo uplogo lgdwykluczenie baner

strona banner  sippk Rysunek2plan gospodarki

 

 

SYSTEM SMS

System powiadamiania SMS dla mieszkańców

navi sms

Pobierz deklaracje (pdf)

UE

Logo UE

 

Sprawy Obywatelskie

Gminy Partnerskie

ESP

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 Informacje ESP

Rządowe Centrum Legislacji

elekdzienurzlublmonitor dziennik urzedowydziennik ustaw dobry1