Projekty z dofinansowaniem

Budowa kanalizacji

ue leader prow

Tytuł projektu: „Budowa kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami w miejscowości Stróża-Kolonia ul. Lipowa i Pogodna”

Beneficjent: Gmina Kraśnik

Źródło finansowania: Europejski Fundusz Rolny Program Rozwoju obszarów wiejskich na lata 2007 - 2013

Działanie: Podstawowe usługi dla gospodarki i ludności wiejskiej

Całkowita wartość projektu: 978 608,99 PLN

Wartość dofinansowania: 581 976 PLN

Data zakończenia projektu: 30.10.2014r.

Cel projektu: Poprawa jakości życia mieszkańców gminy Kraśnik poprzez budowę sieci kanalizacyjnej. Poza pozytywnym wpływem na jakość życia mieszkańców gminy operacja przyczyni się również do ochrony środowiska naturalnego i wzmocnienia szans lokalnych przedsiębiorców.