Galeria zdjęć

Wybory Samorządowe 2018

I. Obwieszczenie Wojewody Lubelskiego z dnia 16 lutego 2018 r. w sprawie ustalenia liczby radnych wybieranych do Sejmiku Województwa Lubelskiego, rad powiatów oraz rad gmin w województwie lubelskim pobierz.pdf

II. Zarządzenie Wojewody Lubelskiego NR 32 z dnia 16 lutego 2018 r. w sprawie ustalenia liczby radnych wybieranych do Sejmiku Województwa Lubelskiego, rad powiatów oraz rad gmin w województwie lubelskim pobierz.pdf

III. Zasady naboru na urzędnika wyborczego

http://pkw.gov.pl/779_Urzednicy_wyborczy/1/24486_Informacja_na_temat_urzednikow_wyborczych

IV. Informacja Dyrektora Delegatury Krajowego Krajowego biura Wyborczego w Lublinie z dnia 13 marca 2018 r. o zmianie liczby urzędników wyborczych w poszczególnych gminach na obszarze właściwości delagatury oraz o zmianie terminu przyjmowania zgłoszeń kandydatów na funkcję urzędnika wyborczego pobierz.pdf

V. Nabór na urzędników wyborczych. Aktualizacja informacji z dnia 13.03.2018 r. wg. stanu prawnego na dzień 27.03.2018 r. pobierz.pdf

VI. Uchwała Nr XXXVIII_232_2018 Rady Gminy Kraśnik z dnia 23.03.2018 r. w sprawie podziału Gminy Kraśnik na okręgi wyborcze oraz ustalenia ich granic, numerów i liczby radnych wybieranych w każdym okregu. pobierz.pdf   załącznik.pdf

VII. Uchwała Nr XXXVIII_233_2018 Rady Gminy Kraśnik z dnia 23.03.2018 r. w sprawie podziału Gminy Kraśnik na stałe obwody do głosowania, ustalenia ich numerów granic oraz siedziby obwodowych komisji wyborczych. pobierz.pdf załącznik.pdf

VIII. Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Lublinie informuje o wydłużeniu terminu przyjmowania zgłoszeń na urzędników wyborczych. pobierz załącznik.pdf

IX. Zarządzenie Wójta Gminy Kraśnik Nr 82/2018 z dnia 21 sierpnia 2018r. w sprawie wyznaczenia na obszarze Gminy Krasnik miejsc przeznaczonych na bezpłatne umieszczenie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów komitetów wyborczych. załącznik JPG.

X.Zarządzenie Wójta Gminy Kraśnik Nr 83/2018 z dnia 21 sierpnia 2018r. w sprawie podania do publicznej wiadomości informacji o okręgach wyborczych, ich granicach, numerach i liczbie radnych wybieranych w każdym okręgu wyborczym oraz o wyznaczonej siedzibie Gminnej Komisji Wyborczej w wyborach do Rady Gminy Kraśnik zarządzonych na dzień 21 października 2018r. załącznik JPG

 

Obwieszczenie Wójta Gminy Kraśnik z dnia 22 sierpnia 2018r. o okręgach wyborczych, ich granicach, numerach i liczbie radnych wybieranych w każdym okręgu wyborczym oraz o wyznaczonej siedzibie Gminnej Komisji Wyborczej w wyborach do Rady Gminy Kraśnik zarządzonych na dzień 21 października 2018r. załącznik Nr1, Nr 2 JPG.

 

Postanowienie Komisarza Wyborczego w Lublinie II z dnia 10 września 2018 roku. w sprawie powołania terytorialnych komisji wyborczych w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych nadzień 21 października 2018 r. pobierz.pdf

 

Informacja o upływie terminów związanych z uprawnieniami wyborców niepełnosprawnych w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 21października 2018 r. pobierz.pdf

 

DYŻURY GMINNEJ KOMISJI WYBORCZEJ   pobierz. jpg

 

 Informacja o składzie Gminnej Komisji Wyborczej w Kraśniku: pobierz.pdf

 

Obwieszczenie Gminnej Komisji Wyborczej w Kraśniku z dnia 18.09.2018 w sprawie wezwania do dokonania dodatkowych list kandydatów na radnych w okręgu wyborczym nr 4. pobierz.pdf

 

Obwieszczenie Gminnej Komisji Wyborczej w Kraśniku z dnia 19.09.2018 w sprawie zmiany Obwieszczenia Gminnej Komisji Wyborczej w Kraśniku z dnia 18.09.2018 w sprawie wezwania do dokonania dodatkowych list kandydatów na radnych w okręgu wyborczym nr 4. pobierz.pdf

 

Obwieszczenia Wójta Gminy Kraśnik z dnia 18 września 2018 r. informujące o numerach oraz granicach obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych oraz możliwości głosowania korespondencyjnego i przez pełnomocnika w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz w wyborach wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 21 października 2018r. pobierz.pdf

 

Informacja o uprawnieniach wyborców niepełnosprawnych w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz w wyborach wójtów, burmistrzów i prezydentów miast: pobierz.pdf

 

Informacja o upływie terminów związanych z uprawnieniami wyborców niepełnosprawnych w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz w wyborach wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 21 października 2018r: pobierz pdf

 

Wniosek o sporządzenie aktu pełnomocnictwa do głosowania w wyborach do organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.: pobierz.pdf

 

Zgoda na przyjęcie pełnomocnictwa do głosowania w wyborach do organów stanowiących jednostek samorządu terytorialnego oraz wójtów, burmistrzów i prezydentów miast: pobierz.pdf

 

INFORMACJA Komisarza Wyborczego w Lublinie II z dnia 25 września 2018 r. o możliwości dokonania dodatkowych zgłoszeń kandydatów do komisji wyborczych do dnia 27 września 2018 r. do godz. 10.00 w siedzibie Urzedu Gminy Krasnik pobierz.pdf

 

Zawiadomienie o sporządzeniu spisu wyborców do udziału w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz w wyborach wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 21 października 2018 roku. pobierz.pdf

 

Uchwała nr XXXIX/239/2018 Rady Gminy Kraśnik z dnia 20 kwietnia 2018 roku w sprawie zmiany uchwały Nr XXXVIII/232/2018 Rady Gminy Kraśnik z dnia 23 marca 2018 r. w sprawie podziału Gminy Kraśnik na okręgi wyborcze oraz ustalenia ich granic, numerów i liczby radnych wybieranych w każdym okręgu. pobierz.pdf

 

Obwieszczenie Gminnej Komisji Wyborczej w Kraśniku z dnia 1 października 2018 roku o przyznanych numerach list kandydatów na radnych w Wyborach do Rady Gminy Kraśnik zarządzonych na dzień 21 października 2018 r. pobierz.pdf

 

Informacja Komisarza Wyborczego w Lublinie II o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych na obszarze właściwości Gmina Kraśnik. pobierz.pdf

Postanowienie Komisarza Wyborczego w Lublinie II z dnia 1 października 2018 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 21 października 2018r. pobierz.pdf

 

Obwieszczenie Gminnej Komisji Wyborczej w Kraśniku z dnia 1 października 2018 r. o zarejestrowanych kandydatach na wójta w wyborach Wójta Gminy Kraśnik zarządzonych na dzień 21 października 2018r. pobierz.pdf

 

Postanowienie Komisarza Wyborczego w Lublinie II z dnia 2 października 2018 r.w sprawie zwołania pierwszych posiedzeń obwodowych komisji wyborczych w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 21 października 2018 r. pobierz.pdf

 

Obwieszczenie Gminnej Komisji Wyborczej w Kraśniku z dnia 1 października 2018 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Rady Gminy Kraśnik zarządzonych na dzień 21 października 2018 r. pobierz.pdf

 

Postanowienie Komisarza Wyborczego w Lublinie II z dnia 16 października 2018r. w sprawie zmiany w składzie Obwodowej Komisji Wyborczej ds. Przeprowadzenia Głosowania Nr 5 w gminie Kraśnik pobierz.pdf

 

Obwieszczenie Komisarza Wyborczego w Lublinie I z dnia 25 października 2018 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa lubelskiego pobierz. pdf

 

Obwieszczenie Komisarza Wyborczego w Lublinie I z dnia 25 października 2018 r. o wynikach wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast na obszarze województwa lubelskiego pobierz.pdf

 

 

O gminie

Przydatne odnośniki

czyste powietrzeepuaplogo starpowlogo umlefslogo uplogo lgdwykluczenie baner

strona banner  sippk Rysunek2plan gospodarki

 

 

SYSTEM SMS

System powiadamiania SMS dla mieszkańców

navi sms

Pobierz deklaracje (pdf)

UE

Logo UE

 

Zdalna Szkoła

Powszechny Spis Rolny 2020

Wybory uzupełniające do Rady Gminy Kraśnik

Sprawy Obywatelskie

Gminy Partnerskie

ESP

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 Informacje ESP

Rządowe Centrum Legislacji

elekdzienurzlublmonitor dziennik urzedowydziennik ustaw dobry1