Galeria zdjęć

Wybory Samorządowe 2014

I. Uchwała Nr XXII/119/2012 Rady Gminy Kraśnik z dnia 21 września 2012 r. w sprawie podziału Gminy Kraśnik na okręgi wyborcze oraz ustalenia ich granic, numerów i liczby radnych wybieranych w każdym okręgu.  pobierz.pdf

II. Obwieszczenie Wojewody Lubelskiego z dnia 21 marca 2014 r. w sprawie ustalenia liczby radnych wybieranych do Sejmiku Województwa Lubelskiego, rad powiatów oraz rad gmin w województwie lubelskim. Zarządzenie nr 65 Wojewody Lubelskiego z dnia 20 marca 2014 r. w sprawie ustalenia liczby radnych wybieranych do Sejmiku Województwa Lubelskiego, rad powiatów oraz rad gmin w województwie lubelskim. Dz. Urz. Woj. Lub. Poz. 1261 z dnia 21 marca 2014 r. pobierz.pdf

III. ROZPORZĄDZENIE PREZESA RADY MINISTRÓW z dnia 20 sierpnia 2014 r. w sprawie zarządzenia wyborów do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast pobierz.pdf

IV. Obwieszczenie Wójta Gminy Kraśnik z dnia 5 września 2014 r. o okręgach wyborczych, ich granicach, numerach i liczbie radnych wybieranych w każdym okręgu wyborczym oraz o wyznaczonej siedzibie Gminnej Komisji Wyborczej w wyborach do rady Gminy Kraśnik zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 r. pobierz.pdf

V. ZARZĄDZENIE NR 98/2014 Wójta Gmina Kraśnik z dnia 19.09.2014r. w sprawie wyznaczenia na terenie Gminy Kraśnik miejsc na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów komitetów wyborczych podczas kampanii wyborczej przed wyborami zarządzonymi na dzień 16 listopada 2014r. pobierz.pdf

VI. POSTANOWIENIE Komisarza Wyborczego w Lublinie z dnia 22 września 2014r. w sprawie powołania terytorialnych komisji wyborczych pobierz.pdf

V. POSTANOWIENIE Komisarza Wyborczego w Lublinie z dnia 1 października 2014r. w sprawie zmiany w składach terytorialnych komisji wyborczych powołanych do przeprowadzenia wyborów samorządowych zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 roku pobierz.pdf

VI. INFORMACJA GMINNEJ KOMISJI WYBORCZEJ W KRAŚNIKU z dnia 30 września 2014 roku o składzie Gminnej Komisji Wyborczej w Kraśniku. pobierz.pdf

VII. INFORMACJA GMINNEJ KOMISJI WYBORCZEJ W KRAŚNIKU z dnia 30 września 2014 roku o terminach dyżurów Komisji w celu rejestracji list kandydatów. pobierz.pdf

VIII. Obwieszczenie Wójta Gminy Kraśnik z dnia 10 października 2014r. o numerach i granicach obwodów głosowania oraz siedzibach obwodowych komisji wyborczych pobierz.pdf

IX. Ogłoszenie Gminnej Komisji Wyborczej w Kraśniku o publicznym losowaniu numerów list kandydatów na radnych pobierz.pdf

X. OGŁOSZENIE Gminnej Komisji Wyborczej z dnia 20 października 2014r. w sprawie losowania składów obwodowych komisji wyborczych pobierz.pdf

XI. Obwieszczenie GMINNEJ KOMISJI WYBORCZEJ W KRAŚNIKU z dnia 24 października 2014 roku o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych do Rady Gminy Kraśnik pobierz.pdf

XII. Obwieszczenie GMINNEJ KOMISJI WYBORCZEJ W KRAŚNIKU z dnia 24 października 2014 roku o zarejestrowanych kandydatach na Wójta Gminy Kraśnik pobierz.pdf

XIII. Uchwała Nr 2/2014 Gminnej Komisji Wyborczej w Kraśniku z dnia 24 pażdziernika 2014 roku w sprawie przyznania numerów listom kandydatów zarejestrowanych do Rady Gminy Kraśnik pobierz.pdf

XIV. Uchwała Nr 3/2014 Gminnej Komisji Wyborczej w Kraśniku z dnia 24 pażdziernika 2014 roku w sprawie powołania składów osobowych obwodowych komisji wyborczych. pobierz.pdf pobierz1.pdf

XV. Uchwała Nr 4/2014 Gminnej Komisji Wyborczej w Kraśniku z dnia 30 pażdziernika 2014 roku w sprawie zmiany składów osobowych obwodowych komisji wyborczych pobierz.pdf

XVI. Składy osobowe Obwodowych Komisji Wyborczych pobierz.pdf

XVII. Protokół wyników głosowania na Wójta Gminy Kraśnik pobierz.pdf

XVIII. Protokół z wyborów do Rady Gminy Kraśnik sporządzony dnia 17 listopada 2014r. przez Gminną Komisją Wyborczą w Kraśniku oraz zestawienie wyników głosowania w okręgach wyborczych Gminy Kraśnik pobierz.pdf

Składy osobowe Obwodowych Komisji Wyborczych

O gminie

Przydatne odnośniki

czyste powietrzeepuaplogo starpowlogo umlefslogo uplogo lgdwykluczenie baner

strona banner  sippk Rysunek2plan gospodarki

 

 

SYSTEM SMS

System powiadamiania SMS dla mieszkańców

navi sms

Pobierz deklaracje (pdf)

UE

Logo UE

 

Zdalna Szkoła

Powszechny Spis Rolny 2020

Wybory uzupełniające do Rady Gminy Kraśnik

Sprawy Obywatelskie

Gminy Partnerskie

ESP

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 Informacje ESP

Rządowe Centrum Legislacji

elekdzienurzlublmonitor dziennik urzedowydziennik ustaw dobry1