Galeria zdjęć

Eurowybory 2019

1. Obwieszczenie o wyborach (pobierz .pdf)

2. Informacja o upływie terminów związanych z uprawnieniami wyborców niepełnosprawnych w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019r.

3. Informacja o uprawnieniach wyborców niepełnosprawnych.

4. Wniosek o sporządzenie aktu pełnomocnictwa do głosowania w wyborach do Parlamentu Europejskiego w Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 26 maja 2019r.

5. Zgoda na przyjęcie pełnomocnictwa do głosowania w wyborach do Parlamentu Europejskiego w Rzeczypospolitej Polskiej.

6. Informacja Komisarza Wyborczego w Lublinie II z dnia 17 kwietnia 2019 r. o numerach oraz granicach obwodów głosowania, wyznaczonych w siedzibach obwodowych komisji wyborczych oraz możliwości głosowania krespondencyjnego i przez pełnomocnika w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r.

7. Obwieszczeni Wójta Gminy Kraśnik z dnia 24 kwietnia 2019r. na podstawie art. 16 § 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011r. -Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2019r. poz 684) Komisarz Wyborczy w Lublinie II pokazuje informację o numnerach oraz granicach obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych oraz możliwości głosowania korespondencyjnego i przez pełnomocnika w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja2019r.

8. Informacja Komisarza Wyborczego w Lublinie II z dnia 26 kwietnia 2019 r.o wyznaczeniu dodatkowego terminu na dokonanie zgłszeń do Obwodowych Kmisji Wyborczych

9. Zawiadomienie

10. Postanowienie NR 40/2019 Komisarza Wyborczego w Lublinie II z dnia 6 maja 2019r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019r.

11. Postanowienie Nr 41/2019 Komisarza Wyborczego w Lublinie II z dnia 6 maja 2019 r. w sprawie zwołanai pierwszych posiedzeń obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019r.

O gminie

Przydatne odnośniki

czyste powietrzeepuaplogo starpowlogo umlefslogo uplogo lgdwykluczenie baner

strona banner  sippk Rysunek2plan gospodarki

 

 

SYSTEM SMS

System powiadamiania SMS dla mieszkańców

navi sms

Pobierz deklaracje (pdf)

UE

Logo UE

 

Zdalna Szkoła

Powszechny Spis Rolny 2020

Wybory uzupełniające do Rady Gminy Kraśnik

Sprawy Obywatelskie

Gminy Partnerskie

ESP

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 Informacje ESP

Rządowe Centrum Legislacji

elekdzienurzlublmonitor dziennik urzedowydziennik ustaw dobry1