URZĄD GMINY KRAŚNIK  23-200 Kraśnik, ul. Kościuszki 24, tel. 81 8843427, fax 81 8843787, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.    bip

Artykuły

Wybory Samorządowe 2018

I. Obwieszczenie Wojewody Lubelskiego z dnia 16 lutego 2018 r. w sprawie ustalenia liczby radnych wybieranych do Sejmiku Województwa Lubelskiego, rad powiatów oraz rad gmin w województwie lubelskim pobierz.pdf

II. Zarządzenie Wojewody Lubelskiego NR 32 z dnia 16 lutego 2018 r. w sprawie ustalenia liczby radnych wybieranych do Sejmiku Województwa Lubelskiego, rad powiatów oraz rad gmin w województwie lubelskim pobierz.pdf

III. Zasady naboru na urzędnika wyborczego

http://pkw.gov.pl/779_Urzednicy_wyborczy/1/24486_Informacja_na_temat_urzednikow_wyborczych

IV. Informacja Dyrektora Delegatury Krajowego Krajowego biura Wyborczego w Lublinie z dnia 13 marca 2018 r. o zmianie liczby urzędników wyborczych w poszczególnych gminach na obszarze właściwości delagatury oraz o zmianie terminu przyjmowania zgłoszeń kandydatów na funkcję urzędnika wyborczego pobierz.pdf

V. Nabór na urzędników wyborczych. Aktualizacja informacji z dnia 13.03.2018 r. wg. stanu prawnego na dzień 27.03.2018 r. pobierz.pdf

VI. Uchwała Nr XXXVIII_232_2018 Rady Gminy Kraśnik z dnia 23.03.2018 r. w sprawie podziału Gminy Kraśnik na okręgi wyborcze oraz ustalenia ich granic, numerów i liczby radnych wybieranych w każdym okregu. pobierz.pdf   załącznik.pdf

VII. Uchwała Nr XXXVIII_233_2018 Rady Gminy Kraśnik z dnia 23.03.2018 r. w sprawie podziału Gminy Kraśnik na stałe obwody do głosowania, ustalenia ich numerów granic oraz siedziby obwodowych komisji wyborczych. pobierz.pdf załącznik.pdf

VIII. Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Lublinie informuje o wydłużeniu terminu przyjmowania zgłoszeń na urzędników wyborczych. pobierz załącznik.pdf

O gminie

Przydatne odnośniki

epuaplogo starpowlogo umlefslogo uplogo lgdbaner www solary-147x93turystykawykluczenie baner

strona banner  sippk Rysunek2plan gospodarki

Sprawy Obywatelskie

77 obywatel gov pl

 

Gminy Partnerskie

ESP

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 Informacje ESP

Rządowe Centrum Legislacji

elekdzienurzlublmonitor dziennik urzedowydziennik ustaw dobry1

SYSTEM SMS

System powiadamiania SMS dla mieszkańców

navi sms

Pobierz deklaracje (pdf)