Aktualności

Sukcesy Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z Gminy Kraśnik !!!

     W dniu 10 czerwca 2018 roku na stadionie sportowym w Trzydniku Dużym odbyły się Powiatowe Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych systemu CTiF. W zmaganiach udział wzięło 12 drużyn reprezentujące poszczególne gminy(w tym 4 dziewczęce). Z Gminy Kraśnik udział wzięło 3 drużyny: MDP Stróża ( drużyna chłopięca i dziewczęca), MDP Podlesie (drużyna chłopięca).

Rywalizacja toczyła się w 2 konkurencjach to jest ćwiczenie bojowe i sztafeta pożarnicza 400m z przeszkodami. W klasyfikacji końcowej drużyny zajęły następujące miejsca: MDP Stróża (drużyna dziewczęca) I miejsce awansując tym samym na zawody wojewódzkie, MDP Stróża (drużyna chłopięca) II miejsce, MDP Podlesie (drużyna chłopięca) VI miejsce.

20 czerwca 2018 roku w Parczewie odbyły się Wojewódzkie Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, gdzie drużyna dziewczęca MDP Stróża zajęła V miejsce. Gratulujemy naszym drużynom i życzymy kolejnych sukcesów.

received 1024635904350541

received 1024635907683874

O gminie

Przydatne odnośniki

czyste powietrzeepuaplogo starpowlogo umlefslogo uplogo lgdwykluczenie baner

strona banner  sippk Rysunek2plan gospodarki

 

 

SYSTEM SMS

System powiadamiania SMS dla mieszkańców

navi sms

Pobierz deklaracje (pdf)

UE

Logo UE

 

Sprawy Obywatelskie

77 obywatel gov pl

 

Gminy Partnerskie

ESP

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 Informacje ESP

Rządowe Centrum Legislacji

elekdzienurzlublmonitor dziennik urzedowydziennik ustaw dobry1