Aktualności

Uczniowie ze Stróży w górach

    Dzięki wsparciu Gminy Kraśnik Sylwester Janik i Tomasz Kamiński w dniach 18-21.01.2018r. zorganizowali wycieczkę narciarską do Muszyny. Wzięli w niej udział uczniowie Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Stróży.

W trakcie wycieczki uczniowie uczyli się i doskonalili jadę na nartach. Pierwszego dnia 4 godz. szusowali na stoku w Tylicz Ski, drugiego dnia 6 godz. spędzili na Wierchomli, przy pięknej słonecznej pogodzie, a w przerwie mogli odpocząć w restauracji na stoku i rozgrzać się gorącą herbatą lub czekoladą. Trzeciego dnia była jazda na sztucznym torze saneczkowym(długość 700m.) i spacer po Krynicy. Kolejną stacją narciarską którą odwiedzili młodzi adepci narciarstwa zjazdowego ze Stróży była Jaworzyna Krynicka, Na stokach Jaworzyny Krynickiej jest wytyczonych 7 tras zjazdowych o łącznej długości ponad 8,3 km, z czego cztery posiadają homologacje FIS. Na najdłuższej oświetlonej trasie narciarskiej w Polsce spędzili 4 godziny. Ostatniego dnia w godzinach przedpołudniowych grupa jeździła w stacji narciarskiej Tylicz Masters. Trochę zmęczeni ale zadowoleni po obiedzie udali się w drogę powrotną do Stróży.

Uczestniczy i organizatorzy wycieczki serdecznie dziękują osobom, które przyczyniły się i pomogły w organizacji wyjazdu, który na długo pozostanie we wspomnieniach uczniów. DZIĘKUJEMY

                                                                                                                 Sylwester Janik

góry 5

góry 4

góry 3

góry 2

góry 1

O gminie

Przydatne odnośniki

czyste powietrzeepuaplogo starpowlogo umlefslogo uplogo lgdwykluczenie baner

strona banner  sippk Rysunek2plan gospodarki

 

 

SYSTEM SMS

System powiadamiania SMS dla mieszkańców

navi sms

Pobierz deklaracje (pdf)

UE

Logo UE

 

Sprawy Obywatelskie

77 obywatel gov pl

 

Gminy Partnerskie

ESP

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 Informacje ESP

Rządowe Centrum Legislacji

elekdzienurzlublmonitor dziennik urzedowydziennik ustaw dobry1