Aktualności

Jubileusz 50-lecia Pożycia Małżeńskiego

12 grudnia br. w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Kraśniku odbył się jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego Państwa Edwarda i Zofii Babiarz oraz Państwa Wacława i Barbary Jargieła. Złote Gody to jubileusz niezwykły, to wyjątkowa okazja do spojrzenia na minione lata i dokonania podsumowań. To symbol wierności i miłości rodzinnej, to dowód wzajemnego zrozumienia i istoty związku małżeńskiego, to wzór i piękny przykład do naśladowania dla młodych pokoleń.
Za zgodność pożycia małżeńskiego, za trud pracy i wyrzeczeń dla dobra swych rodzin założonych przed pół wiekiem Jubilaci zostali odznaczeni przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej pana Andrzeja Dudę Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Słowa uznania pod adresem dostojnych Jubilatów oraz aktu dekoracji dokonał Wójt Gminy Kraśnik Pan Mirosław Chapski wraz z Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Panią Beatą Kuśmierczyk-Kufel.
Miłym upominkiem muzycznym był występ dzieci ze Szkoły Podstawowej w Stróży. Po części oficjalnej były życzenia, kwiaty oraz tradycyjna lampka szampana.
Szanownym Jubilatom jeszcze raz życzymy kolejnych lat życia w zdrowiu, zgodzie, wzajemnej miłości i poszanowaniu oraz szacunku dzieci i wnuków.

zdjęcie jubileusz

 

O gminie

Przydatne odnośniki

czyste powietrzeepuaplogo starpowlogo umlefslogo uplogo lgdwykluczenie baner

strona banner  sippk Rysunek2plan gospodarki

 

 

UE

Logo UE

 

Sprawy Obywatelskie

77 obywatel gov pl

 

Gminy Partnerskie

ESP

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 Informacje ESP

Rządowe Centrum Legislacji

elekdzienurzlublmonitor dziennik urzedowydziennik ustaw dobry1

SYSTEM SMS

System powiadamiania SMS dla mieszkańców

navi sms

Pobierz deklaracje (pdf)