Srebro tenisistów stołowych
21 października br. w Łucce rozegrane zostały drużynowe mistrzostwa województwa UKS, w których wzięli udział młodzi tenisiści stołowi ze Szkoły Podstawowej w Stróży. Oceniając realne szanse przed rozpoczęciem zawodów, nasi zawodnicy powinni stanąć na najniższym stopniu podium. Jednak kiedy rozpoczęła się rywalizacja przy stołach, okazało się, że drużyna w składzie Szymon Kaźmierak, Błażej Wielgus i Marcel Wieleba tanio „skóry" nie sprzeda. Po zwycięskich dwóch meczach, najpierw z Niedrzwicą, a potem z Łucką przyszła porażka w walce o złoto z Lubartowem. Ostatecznie jednak srebrny medal należy uznać za duży sukces i dobry prognostyk przed dalszą częścią sezonu. Dla tych, którzy chcieliby rozwijać swoje umiejętności gry w tenisa stołowego przypominamy, że bezpłatne zajęcia odbywają się w sali gimnastycznej gimnazjum w Stróży w czwartek w godzinach 14.35-16.05.

wicemistrx w.2 UKSWicemistrz woj UKS 2017

strona banner  sippk Rysunek2