Aktualności

Uroczystości patriotyczne w Karpiówce

     W dniu 31 grudnia, w 70 rocznicę tragicznych wydarzeń, pacyfikacji wsi Karpiówka odbędą się patriotyczne uroczystości. O godzinie 9.30 w Kościele p.w. Trójcy Przenajświętszej i MB Częstochowskiej w Stróży rozpocznie się Msza Święta w intencji bestialsko pomordowanych przez hitlerowców mieszkańców Karpiówki. Uczestniczyć będą przedstawiciele organizacji kombatanckich, władze gminy, młodzież szkolna oraz rodziny pomordowanych w Karpiówce. Po mszy zostaną złożone wieńce i wiązanki kwiatów na cmentarzu w Karpiówce. Potem będzie spotkanie z kombatantami w świetlicy w Stróży.

O gminie

Przydatne odnośniki

czyste powietrzeepuaplogo starpowlogo umlefslogo uplogo lgdwykluczenie baner

strona banner  sippk Rysunek2plan gospodarki

 

 

SYSTEM SMS

System powiadamiania SMS dla mieszkańców

navi sms

Pobierz deklaracje (pdf)

UE

Logo UE

 

Zdalna Szkoła

Powszechny Spis Rolny 2020

Wybory uzupełniające do Rady Gminy Kraśnik

Sprawy Obywatelskie

Gminy Partnerskie

ESP

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 Informacje ESP

Rządowe Centrum Legislacji

elekdzienurzlublmonitor dziennik urzedowydziennik ustaw dobry1