Aktualności

Nasza Gmina Najlepsza

W dniach 29-30 listopada w Stróży odbyły się XV Mistrzostwa Powiatu LZS w tenisie stołowym, w których wzięło udział ponad stu zawodników.

Nasza Gmina Najlepsza!

W dniach 29-30 listopada w Stróży odbyły się XV Mistrzostwa Powiatu LZS w tenisie stołowym, w których wzięło udział ponad stu zawodników. Zawody, których głównym organizatorem był Ludowy Uczniowski Klub Sportowy przy Gimnazjum w Stróży, mogły się odbyć dzięki wsparciu starostwa powiatowego i Rady Powiatowej LZS. Zawodnicy nagrodzeni medalami i dyplomami dostali także od organizatora pamiątkowe kalendarze, gdyż klub gimnazjalny ze Stróży będzie obchodził w przyszłym roku 15-lecie swojego istnienia. W klasyfikacji gmin zwyciężyła Gmina Kraśnik przed Dzierzkowicami i Gościeradowem. Reprezentanci naszej gminy zdobyli łącznie osiem medali. Na najwyższym stopniu podium stanął w kategorii juniorów Adrian Plichta(Stróża-Kolonia). Srebrne medale zdobyli: w kategorii juniorów Marcin Kozłowski(Suchynia), w kategorii kadetów Rafał Błaszczyk(Słodków Pierwszy), w kategorii kadetek Aleksandra Stachyra(Słodków Pierwszy) i w kategorii seniorów Mateusz Pachuta(Mikulin). Na najniższym stopniu podium stanęli: w kategorii kadetów Daniel Kozłowski(Suchynia), w kategorii kadetek Aleksandra Tylus(Słodków Pierwszy) i w kategorii seniorów Krzysztof Kozłowski(Suchynia).