Aktualności

Nabór uczestników projektu w programie "Rozwój kompetencji cyfrowych w Gminie Kraśnik"

"Rozwój kompetencji cyfrowych w Gminie Kraśnik" jest projektem skierowanym do mieszkańców naszej gminy, którzy chcą podnieść kompetencje cyfrowe. Projekt jest dofinansowany w ramach projektu grantowego „Rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców gmin Polski Południowo-Wschodniej” współfinansowanego z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, Oś Priorytetowa nr 3 „Cyfrowe kompetencje społeczeństwa”, Działanie 3.1 „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych”

 

Grant w wysokości 20 150,94 zł zostanie przeznaczony na zakup sprzętu komputerowego oraz organizację szkoleń dla 36 mieszkańców naszej gminy, którzy ukończyli co najmniej 25 lat.

 plakatg

Proponujemy moduły szkoleniowe o tematyce:

"Działam w sieciach społecznościowych";

"Tworzę własną stronę internetową (blog)";

"Rolnik w sieci";

"Rodzic w internecie";

"Mój biznes w sieci";

"Moje finanse i transakcje w sieci"

„Kultura w sieci”

 

Szkolenia będą się odbywać w 12-osobowych grupach. Każde z nich obejmie 2 spotkania po 6 godzin, czyli potrwa łącznie 12 godzin. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające rozwój kompetencji z zakresu danego bloku tematycznego. Warsztaty są skierowane do każdego, kto chce podnieść poziom kompetencji cyfrowych, które są niezbędne do skutecznego korzystania z mediów cyfrowych w celach zawodowych, edukacyjnych i rekreacyjnych.

 

Nabór uczestników potrwa do 12.09.2019

Termin szkolenia wrzesień 2019 r.

Uczestnictwo w projekcie jest bezpłatne.

 

Informacji o projekcie udzielają pracownicy Urzędu Gminy Kraśnik, ul. Kościuszki 24 pok. nr 10, pod numerem telefonu (81) 826 41 65 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Dokumenty rekrutacyjne tj. formularz rekrutacyjny oraz oświadczenie o ochronie danych osobowych można złożyć w następujący sposób: osobiście w pok. nr 10 Urzędu Gminy Kraśnik, listownie na adres: Urząd Gminy Kraśnik, ul. Kościuszki 24, 23-200 Kraśnik

 

Poniżej dokumenty rekrutacyjne do projektu

1. Regulamin naboru

2. Formularz rekrutacyjny

3. Wzór zgody na przetwarzanie danych osobowych wrażliwych odbiorcy ostatecznego

4. Oświadczenie o zapoznaniu się z obowiązkiem informacyjnym odbiorcy ostatecznego oraz personelu Projektu Beneficjenta

5. Zgoda na wykorzystanie wizerunku

O gminie

Przydatne odnośniki

czyste powietrzeepuaplogo starpowlogo umlefslogo uplogo lgdwykluczenie baner

strona banner  sippk Rysunek2plan gospodarki

 

 

SYSTEM SMS

System powiadamiania SMS dla mieszkańców

navi sms

Pobierz deklaracje (pdf)

UE

Logo UE

 

Zdalna Szkoła

Sprawy Obywatelskie

Gminy Partnerskie

ESP

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 Informacje ESP

Rządowe Centrum Legislacji

elekdzienurzlublmonitor dziennik urzedowydziennik ustaw dobry1