Aktualności

Narodowe Święto Niepodległości 11.11.2018

   W dniu 11 listopada br. mieszkańcy gminy Kraśnik w wyjątkowy sposób uczcili setną rocznicę odzyskania niepodległości. O godzinie 10.00 w kościele parafialnym w Stróży rozpoczęła się uroczysta Msza Święta. Po mszy uczestnicy uroczystości: poczty sztandarowe, władze samorządowe, młodzież szkolna, przedstawiciele sołectw przeszli na cmentarz parafialny, gdzie zostały złożone kwiaty w Miejscach Pamięci Narodowej. W uroczystościach udział wzięli przedstawiciele władz powiatowych: Starosta Kraśnicki Andrzej Maj, Przewodnicząca Lokalnej Grupy Działania Ziemi Kraśnickiej Wioletta Wilkos. Później wszyscy przeszli do Publicznego Gimnazjum w Stróży, gdzie odbyła się część oficjalna. Uczniowie szkół podstawowych z terenu gminy Kraśnik tańczyli poloneza, a następnie wszyscy obejrzeli część artystyczną. Na zakończenie uroczystości był słodki poczęstunek dla wszystkich.

1

 

DSC 0055

DSC 0057

DSC 0059

DSC 0067

DSC 0072

 

 

 

 

 

O gminie

Przydatne odnośniki

czyste powietrzeepuaplogo starpowlogo umlefslogo uplogo lgdwykluczenie baner

strona banner  sippk Rysunek2plan gospodarki

 

 

SYSTEM SMS

System powiadamiania SMS dla mieszkańców

navi sms

Pobierz deklaracje (pdf)

UE

Logo UE

 

Sprawy Obywatelskie

Gminy Partnerskie

ESP

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 Informacje ESP

Rządowe Centrum Legislacji

elekdzienurzlublmonitor dziennik urzedowydziennik ustaw dobry1